Žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie umožňují plynulou regulaci přirozeného světla a zároveň vytváří vysoce estetický a dekorativní prvek interiéru.  Zcela nahrazují záclony a závěsy. Jsou vhodné pro zaclonění velkých ploch, pro optické rozdělení místnosti nebo pro zakrytí úložných prostorů. Vertikální žaluzie jsou určeny do kanceláří, jednacích místností a obytných prostor.

 

Co můžete očekávat od vertikálních žaluzií?

  • Ochranu před slunečním zářením a ochranu soukromí
  • Bohatý výběr druhů, vzorů a barev materiálů
  • Antistatickou úpravu použitých materiálů
  • Barevnou stálost
  • Minimálními nároky na údržbu
  • Úsporu za záclony a závěsy        


    Výborně se hodí na zastínění Vašeho zaskleného balkonu či lodžie před sluncem.


Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem interiérového zastínění místnosti. Lamely všech žaluzií v této kategorii jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je lehkost a zároveň vysoká odolnost. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Nabídka barev je široká a díky tomu je možné sladit žaluzie s interiérem.
Textilní roletky

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.